Jy7 Room 601

  • Wi-Fi
  • Кондиціонер
  • Розміщення з домашніми тваринами заборонено

Jy7 Room 601 Cebu пропонують близькість до таких туристичних визначних пам'яток, як Sirao Flower Garden, що лише за 5 хвилин ходьби. Апартаменти пропонують сучасні зручності, такі як Wi-Fi, і такі необхідні речі, як приватний паркінг для мандрівників на автомобілі.

У цьому помешканні є кухня, а також такі зручності, як система клімат-контролю.

Jy7 Room 601 оснащені мінікухнею.

Магелланів хрест на відстані 25 хвилин пішки і Провінційний музей Себу за 1.5 км від апартаментів. Торговий центр SM City Cebu знаходиться біля цього помешкання. На відстані 3.5 км від Jy7 Room 601 знаходиться SkyWaterpark Cebu. Апартаменти розташовані досить близько до найближчої автобусної зупинки Osmena/Juan Luna.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Jy7 Room 601 Cebu
Cozy Condo Near Sm Cebu
Ціна лише для моб. пристроїв

Cozy Condo Near Sm Cebu

188 м від помешкання
La Maria Rentals - Queen Bed With Queen Pull-Out Bed With Balcony, Across Sm City
Ціна лише для моб. пристроїв

La Maria Rentals - Queen Bed With Queen Pull-Out Bed With Balcony, Across Sm City

5.0
Непогано 1 відгук
223 м від помешкання
La Maria Rentals - Across Sm City With Balcony, 2 Double Beds And Wi-Fi
Ціна лише для моб. пристроїв

La Maria Rentals - Across Sm City With Balcony, 2 Double Beds And Wi-Fi

241 м від помешкання

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    В номерах

    • Кондиціонер

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 03:00 до 10:00
    Реєстрація виїзду: до 14:00
    Часті питання
    • У квартирі Jy7 Room 601 можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Jy7 Room 601 не є дружелюбним до домашніх тварин.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Jy7 Room 601 Cebu

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити